čtvrtek 14. června 2018

Slosování!


Již v pondělí ráno jsme vylosovaly ze všech účastnic našich jarních KALů, které nám zaslaly fotografie - Exploration Station a So Faded - chvilku nám trvalo, než jsme sehnaly souhlasy se zveřejněním, ale už s radostí oznamujeme, že:

Taštičku z dílny Vlněných sester vyhrála Ivana Němcová


Malou taštičku a nůžky vyhrála Maruška Šurmová
Přadeno příze Vivacious 4 Ply dle vlastního výběru vyhrála Marta Bálintová

 

Návod z našeho eshopu dle vlastního výběru vyhrály Michaela Slavíková a Jana Vlčková

A přadeno Malabriga dle vlastního výběru vyhrála Zdenka Jebavá !Všem moc gratulujeme, přejeme radost z výhry a mnoho krásných chvil u pletení!
A už se těšíme na podzimní KALy!!!

8 komentářů:

 1. Blahopřeji výherkyním! Je hezké mít hned tři odměny: radost z pletení a dokončení projektu, být vylosovaná a ještě získat krásnou odměnu. Ať žijí Vlněné sestry! Petra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za přání, jsem jedna z výherkyň :-) ale ve skutečnosti jsme vyhrály všechny :-) stačí se jen podívat kolik nádherných So Faded a Exploration Station a kolik úžasných kombinací barev vzniklo - návrháři by měli určitě radost takovou, jakou jsme si užily my všechny - gratuluji všem, které se zapojily !

   Vymazat
 2. Super výhry a všem vám gratuluji. Ale mám radost i za sebe, protože to bylo úžasné pletení (šátek) a tak se moc těším na další projekty.
  Přeji všem krásné dny ať s jehlicemi či bez nich :o).
  Ála

  OdpovědětVymazat
 3. Gratuluji všem jak píše Martuš Galbavá je to radost a užily jsme si to všichni .Děkuji Vlněkám za krásné projekty

  OdpovědětVymazat
 4. Bylo to krásné pletení :-) Proto už taky pletu druhý :-) A výhra k tomu, co více si přát.....moc a moc děkuji za vylosování :-))

  OdpovědětVymazat
 5. Gratuluju všem výherkyním a moc děkuju za organizaci krásných KALů. Tentokrát byly oba vybrané návody podle mého gusta a užila jsem si jak vybírání přízí, tak samotné pletení.

  OdpovědětVymazat
 6. Gratuluji, pletařky, bylo to fajn! Jsme holky šikovné :o) Těším se, až zase zaKALíme.

  OdpovědětVymazat