úterý 10. září 2013

Vlněné sestry na trhu


 
V neděli 8. září Vlněné sestry vyrazily na trh do Židlochovic. Trh se konal v rámci Zámecké slavnosti na krásném nádvoří židlochovického zámku. Atmosféra byla příjemně poklidná a mezi stánky se šperky, burčákem a frgály jsme se cítily moc fajn.

Základní poznatek - pletení vzbuzuje emoce. Staří páni procházející komentovali naše pletení: "Sestry štrikujou!", mladí páni okukovali naši ceduli....paní všech věkových skupin se zastavily a povídaly o tom, kdy pletly naposledy, co jiného dělají a proč už nepletou anebo co plést budou. Bylo vidět a cítit, že mnohým jsme vyvolaly vzpomínky a mnohé zase inspirovaly.
Zažily jsme i nadšené výkřiky "Aaach, to je krása, to jsou barvy" , ale také komentáře "koukej na ty ceny"....:-))Jsme rády, že jsme pletení některým připomněly a třeba i povzbudily, aby znovu začaly.
Velkou radost jsme měly ze setkání s Evulíkotulí, těšíme se na její Baktus:-)
Vrátily jsme se opálené a i když trochu unavené, tak moc spokojené.


8 komentářů:

 1. Jééé! Skvělé! Gratuluju :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Klubíčka jsou krásná, určitě budu muset nějaké ulovit. :o) A jak tak koukám, máme s Vevkou stejnou sukni. :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme:-) Přejeme příjemné lovení klubek:-) a sukně je báječná, že?

   Vymazat
 3. No krása .. gratuluji ... a vyšlo počásko ... takhle na živo je to neuvěřitelný zážitek ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme, byl to silný zážitek:-)

   Vymazat
 4. To musel být krásný zážitek!! Mám malý dotaz, ráda bych si přidala váš nový blog do oblíbených, ale nějak mi to nejde... neuvažujete o přidání tlačítka oblíbených čtenářů?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano byl to zážitek velký. Co se týká blogu - my už vás v pravidelných čtenářích vidíme, takže myslím, že to bude bloggerem, někdy se nám stává, že mu déle trvá, než obnoví zobrazení, zkuste to několikrát zavřít a uvidíte, snad už tam budem:-) a děkujeme!

   Vymazat