pátek 6. září 2013

Přijďte se podívat:-)
Z vlastní zkušenosti víme, jak je někdy těžké vybrat si tu správnou přízi prostřednictvím internetu z obrázku na monitoru.
Proto jsme se rozhodly vám nabídnout možnost si přijít příze obhlédnout, očichat, pořádně probrat a porovnat barevné kombinace:-) a to v našem improvizovaném skladu v Brně, to vše bez nutnosti nákupu.

Máme také k dispozici kompletní vzorník přízí Lang Yarns k nahlédnutí, takže je možné vybrat si příze i k případné další objednávce.
Firma Lang Yarns má dlouholetou tradici a velmi širokou nabídku přízí všech barev a také materiálů. V její nabídce naleznete jak příze se stoprocentním podílem pravé vlny, alpaky nebo merina, tak příze směsové (kombinace vlny, polyamidu nebo i lnu a hedvábí) a také širokou nabídku přízí bavlněných.
Postupně bychom chtěly rozšiřovat  nabídku v našem eshopu a i proto jsou pro nás vaše zpětná vazba a požadavky důležitým zdrojem inspirace pro další objednávky.


V případě zájmu nás kontaktujte na emailu info@vlnenesestry.cz. 
PS:děti jsou vítané:-)


Těšíme se na setkání
Vaše Vlněné sestry.5 komentářů:

 1. Jůůů! To si na podzim udělám výlet až-do-brna-až-do-brna :-) Děti s sebou ale nejsou podmínkou, že ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petko, budete srdečně vítána!! Děti nejsou nutné;-) těšíme se na setkání K+H

   Vymazat
  2. Paráda! Chystám se na Moravu pro stromky, tak to vezmu z jedné vody. Taky se těším :-)Ale pssst, ať se to nedozví můj muž :-DDD

   Vymazat
 2. Moc vám, holky, držím palce:-))) Klubíčka máte překrásná! Hmmmmmm, ňuch, štrik. Pusu z Letovic!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujem:-)) Moc zdravíme do Letovic!

   Vymazat